Skocz do zawartości

zapalenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Burkka

Burkka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano śro, 15 lis 2017 - 18:01

Moj maz ma czeste problemy z zapaleniem pecherza. Cierpi z bolu a dodatkowo gdy kaszle to popuszcza. Ostatnio w nocy nawet lozko bylo mokre. On sie wstydzi isc do lekarza, sam sie leczy lekami z apteki, o popuszczaniu nawet nie mowi bo tez wstyd. Co moge zrobic by poczul sie lepiej, by porozmawial ze mna albo jak przekonac go do lekarza czy cos?

#2 cukiereczka

cukiereczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano pią, 17 lis 2017 - 13:10

Kurde w takim przypadku lekarz to podstawa.. wiem jak to jest bo moj maz tez stroni od lekarzy :D Nietrzymanie moczu u mezczyzn nie jest tak czestym zjawiskiem jak u kobiet ale jednak wystepuje, polecam te produkty http://www.tena.pl/mezczyzni dla zabezpieczenia bielizny i lozka. A na zapalenie dobre sa napary z pokrzywy, suszona zurawina i termofor

#3 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano pon, 20 lis 2017 - 12:14

Dla mężczyzn tena? Chyba wizyta u urologa;-)

#4 karina99

karina99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pią, 24 lis 2017 - 07:53

Można jeszcze przed wizytą u lekarza spróbować czegoś bez recepty. Mnie bardzo pomogło urofuraginum max. To wzmocniona dawka, więc nie trzeba pamietać żeby po kilka razy dziennie brac. Działa szybko, ból znika, ale trzeba łykać tydzień, żeby się wyleczyć do końca

#5 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano śro, 20 gru 2017 - 10:02

furagina szybko dziala, jak złapało mnie ostatnio to szbyko zadziałałam urofuraginum max i po sprawie, ważne zeby szybko dzialać i też brać odpowiednio dlugo te leki inaczej się do końca nie doleczymy, domowych sposobow próbowałam ale dużo mi to nie pomogło