Skocz do zawarto艣ci

Przyjaciel馃槙

• Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 *Julka*

*Julka*

Pocz膮tkuj膮cy

• Members
  • Pip
  • 9 post贸w
  • P艂e膰:Dziewczyna

Napisano 艣ro, 22 lis 2017 - 16:23

Hej,mam problem. Dwa lata temu straci艂am
przyjaciela. Bardzo to prze偶y艂am bo jednak zna艂am sie z nim od dziecka i nigdy nie mieli艣my przed sob膮 tajemnic.Nie spotykali艣my si臋 ani nie rozmawiali艣my przez dwa lata i od oko艂o miesi膮ca odnowi艂am z nim kontakt i niby jest lepiej ale zacz臋艂am co艣 do niego czu膰. Problem tkwi w tym ze od mojej przyjaci贸艂ki kt贸ra jest teraz jednocze艣nie jego przyjaci贸艂k膮 dowiedzia艂am si臋 偶e on si臋 w kim艣 zakocha艂 i zosta艂 ostatnio przez t膮 osob臋 odrzucony. Nie wiem czy mam zrobi膰 pierwszy krok i jak on ma wygl膮da膰 bo on jest dalej w tej dziewczynie zakochany i boj臋 si臋 ze po moim wyznaniu ju偶 nie b臋dziemy si臋 tak dobrze dogadywa膰 cho膰 on nie jest taki. Jak si臋 widujemy ju偶 teraz to rozumiemy si臋 tak doskonale jak przed utraceniem kontaktu , przy innych znajomych mamy wsp贸lne 偶arty, a on z ka偶dym spotkaniem podoba mi si臋 coraz bardziej. Prosz臋 powiedzcie co mam zrobi膰 ( jestem wstydliwa co do wyra偶ania uczu膰 )

#2 Doradca

Doradca

Sta艂y bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 post贸w
  • P艂e膰:Ch艂opak

Napisano 艣ro, 22 lis 2017 - 22:21

Cze艣膰 :)
Je艣li co艣 do niego czujesz i podoba ci si臋 , to zasygnalizuj mu to w jasny spos贸b albo poprostu powiedz co czujesz .
Je艣li chodzi o subiektywne zdanie to uwa偶am 偶e mo偶e by膰 ni膮 zauroczony , mo偶e mu si臋 ona podoba膰 ale nie do ko艅ca przekonuje mnie to 偶e on j膮 kocha , my艣l臋 偶e najpierw jest zauroczenie (stan wzgl臋dny , mo偶e by膰 silne a za chwil臋 mo偶e znikn膮膰 je艣li pojawi si臋 kto艣 inny) nast臋pnie jest jaki艣 zwi膮zek je艣li obydwoje czuj膮 do siebie to samo , a mi艂o艣膰 jest jakby na koniec , jak ju偶 poznasz wady drugiej osoby - podczas zauroczenia ci臋偶ko jest je dostrzec.
Skoro si臋 lubicie to mo偶e by膰 z was fajna para.
Jego reakcja na twoje wyznanie mo偶e by膰 r贸偶na , pewny natomiast jestem 偶e b臋dzie zaskoczony.
Nie do ko艅ca mog臋 powiedzie膰 ci co masz zrobi膰 bo nie jestem tam gdzie ty i nie znam go ale jesli masz jakie艣 pytania to ch臋tnie pomog臋 :D

#3 kaskaa22

kaskaa22

Pocz膮tkuj膮cy

• Members
  • Pip
  • 6 post贸w
  • P艂e膰:Dziewczyna

Napisano czw, 30 lis 2017 - 08:04

I w艂a艣nie dlatego nie wierz臋 w przyja藕艅 damsko-m臋sk膮. To pr臋dzej czy p贸藕niej ko艅czy si臋 zakochaniem jednej ze stron. Wiem co pisz臋 bo by艂am w podobnej sytuacji, tyle 偶e to on zakocha艂 si臋 we mnie, a mnie on si臋 nawet nie podoba艂, po prostu traktowa艂am go jak brata. Mia艂am 艣wietnego przyjaciela, a on wszystko zepsu艂 :-( Teraz ju偶 nawet ze sob膮 nie rozmawiamy. Musia艂am to zako艅czy膰 bo nie chcia艂am robi膰 mu z艂udnych nadziei, a na prawd臋 艣wietnie si臋 dogadywali艣my, ale z mojej strony nic wi臋cej opr贸cz przyja藕ni ne mog艂am mu da膰. A druga historia zako艅czy艂a si臋 zwi膮zkiem z moim drugim przyjacielem, tyle 偶e tutaj zakochanie by艂o obustronne :) . Mo偶e nie mam racji, ale to jest moje zdanie, 偶e przyja藕艅 damsko - m臋ska rzadko si臋 udaje, no chyba 偶e jedna ze stron to gej albo lesbijka :P ;)

relaks, relaks

#4 Lucc

Lucc

Pocz膮tkuj膮cy

• Members
  • Pip
  • 1 post贸w
  • P艂e膰:Ch艂opak

Napisano sob, 13 sty 2018 - 13:58

Dok艂adnie, jak si臋 spotka drug膮 osob臋 p艂ci przeciwnej i 艣wietnie si臋 z ni膮 dogaduje to szansa 偶e jedno z nich poczuje co艣 do drugiego to jest praktycznie 100% najgorzej w艂a艣nie jest je艣li ta druga osoba chce pozosta膰 tylko na poziomie przyjaci贸艂. To niszy znajomo艣ci i nic na to nie poradzisz. Powiem tak, masz dwie mo偶liwo艣ci. Jedna z nich jest dosy膰 ci臋偶ka i d艂uga, polega na tym 偶e nic mu nie m贸wisz i dyskretnie sama robisz kroki, to znaczy ca艂ujesz go na po偶egnania w policzek, cz臋sto go przytulasz, w odpowiednich sytuacjach 艂膮piesz go za r臋k臋 i takie tam. A偶 w ko艅cu si臋 zorientuje i z tym pogodzi xD drugim sposobem jest powiedzenie mu tego i zaryzykowanie w sumie wszystkiego, ale bez ryzyka 偶e podczas metody pierwszej kogo艣 znajdzie a ty b臋dziesz zdruzgotana.