Skocz do zawartości

Jakie ubezpieczenie mieszkania wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 wicek1

wicek1

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano czw, 23 lis 2017 - 14:45

Cześć wszystkim :)
Poszukuję dobrego ubezpieczenia mieszkania... Czy dalibyście radę coś w tym obszarze tematycznym polecić? Zastanawiam się czy coś stąd jest warte uwagi https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl
Nigdy nie wiadomo, co się stanie,dopóki nie dobiegnie się do końca

#2 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pią, 24 lis 2017 - 14:22

Cześć @wicek1 :)
Mogę Ci polecić ubezpieczenie PZU DOM. W ramach polisy możesz wybrać też dodatkową ochronę (np. OC w życiu prywatnym, NNW). Szybko, łatwo i przede wszystkim samodzielnie policzysz składkę w serwisie https://moje.pzu.pl/.
Gdybyś miał pytania, pisz śmiało :)

#3 akhbaru

akhbaru

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano śro, 06 gru 2017 - 17:25

Również polecam PZU :-) Mam u nich ubezpieczenie majątkowe, do tego standardowo biorę OC i AC - cenowo dla mnie wypadają najkorzystniej. Od lat niezmiennie :-)

#4 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 07 gru 2017 - 12:21

@akhbaru, cieszę się, że jesteś zadowolony z ubezpieczenia w PZU i niezmiennie decydujesz się zostać z nami :) Mam nadzieję, że polisa przyda się w razie nagłej sytuacji. Życzę miłego dnia i pozdrawiam!

#5 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano czw, 21 gru 2017 - 10:13

My mamy w concordii, przydało się jak mieliśmy zalanie :) najważniejsze to dobrze poczytać co jest dokładnie w umowie, są różne opcje ubezpieczeń i to też trzeba wziąć pod uwagę, my wzięlismy takie obejmujące i zalanie i pożar, kradzież

#6 wislanin

wislanin

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 16 sty 2018 - 22:55

Moim zdaniem warto się o to popytać znajomych. Wydaje mi się, że jest to dość sensowne rozwiązanie :)
Dom patrzył na nią smutno

#7 gunkires12

gunkires12

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano czw, 18 sty 2018 - 14:52

A czy odnośnie ubezpieczeń OC moglibyście coś doradzić? Czym się sugerować przy wobrze? Czy warto skorzystać ze sprawdź zniżki oc w ubezpieczeniaonline.pl ?
Złe myśli są jak szczury. Nadchodzą stadami. Pojawia się jedna i już po chwili jest ich pełno.