Skocz do zawartości

Pierwszy raz - dylematy, prośba o pomoc :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Xxyz

Xxyz

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano sob, 16 gru 2017 - 20:24

Cześć :)

Mam pewien problem i nie bardzo mam z kim pogadać, dlatego zdecydowałam się tu napisać.

Oboje, z chłopakiem, mamy po 21 lat. Jesteśmy w związku dwa lata (może i nie jest to jakoś szczególnie długo, ale plany mamy dość poważne). - to tak tytułem wstępu.

Oboje jeszcze nigdy nie uprawialiśmy seksu, pieszczoty, itp - od jakiegoś czasu już u nas "są". Problemem jest to, że podczas pieszczot, kiedy chce mi wsadzić palec do pochwy to bardzo często jest to bolesne, lub najpierw nie boli, a po chwili zaczyna... W momencie kiedy użyje języka to jest to najpierw przyjemne, ale potem mięśnie zaczynają tak jakby drgać (bez kontroli) - co już przyjemne nie jest i nie da się tego wytrzymać (nie podnieca mnie to)  :(

Myślę też o pierwszym razie... (on nigdy nie naciskał i nie naciska, jakiś czas temu powiedział, że on czuje się gotowy, więc czeka kiedy to ja się zdecyduje i mu powiem) - chcę już tego bardzo, ale obawiam się bólu (skoro palec boli do co dopiero jego penis...)..

Jeśli chodzi o rozmowy to nie mamy jakiś tematów tabu...rozmawiamy o wszystkim, a także kwestie typu antykoncepcja czy ewentualna ciąża, itp - mamy już omówione.

Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? Czy jakieś inne przydatne nam rady?

P.S. Dodam też, że nigdy się nie masturbowałam - nigdy mnie to nie pociągało i nadal jakoś nie przekonuje mnie ten pomysł (wręcz trochę obrzydza, mimo że jeśli chodzi o "zabawy" z chłopakiem to nic takiego nie ma miejsca) - więc nie bardzo umiem go instruować