Skocz do zawartości

Ciąża po pierwszym razie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 yaoi

yaoi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano sob, 11 maj 2013 - 17:59

Mam pewnien problem... Byłam z moim chłopakiem na pewnym wyjeżdzie...było miło i wgl i w nocy byliśmy...blisko...
Chodzi o to, że byliśmy na tyle blisko że ja pozwoliłam sobie na chwilę zapomnienia i pozowoliłam mu w siebie wejść. Nie wiem czy we mnie doszedł, jest to wątpliwe zważywszy na to, że wszedł tylko raz bo potem się opanowałam. Najgorsze, że on też nie wie. Jest prawiczkiem więc możliwe że pomylił uczucie przyjemności z orgazmem? No i czy możliwe, że doszedł po jednym wejściu? I, najważniejsze... Bo to był okres w którym mniej więcej powinnam mieć okres, a go już nie mam... o tydzień minimum się spóźnia. Mam 15 lat i serio nie chcę żebym po takim małym incydencie musiała chodzić z pasożytem w brzuchu...

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 1997 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano sob, 11 maj 2013 - 18:58

Jeżeli nie chcesz zajść w ciąże to się zabezpieczaj, proste ot tak..
Po za tym jak chłopak może nie wiedzieć czy doszedł.. ehh..

Dobra czy w momencie jak on wyszedł z Ciebie to czy wypłynęła Ci z pochwy sperma? (sperma - biały płyn) - jak byś nie wiedziała..
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#3 Penum

Penum

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisano sob, 11 maj 2013 - 19:59

Jeżeli jest prawiczkiem to bywały i takie sytuacje że nawet nie wszedł facet a już doszedł po wpływem podniecenia,to że nie wie czy doszedł czy nie tego nie rozumiem no ale cóż.Jeśli chodzi o miesiączke to w wieku 15 lat masz ją jeszcze niereguralną i może Ci się spóźniać nawet o 2 tyg.Więc nie powinnaś się tym martwić.Powinnaś się lepiej martwić swoim postępowaniem bo nie być dziewicą w wieku 15lat to jest czysta patologia.Na prawdę zastanów się nad Sobą i nad tym co robisz,bo sama widzisz że mogą być tego bardzo duże konsekwencje,szanuj się dziewczyno...I teraz co?Kiedyś poznasz faceta,wezmiesz z nim ślub i będziecie chcieli jakoś uczcić tą wieź w noc poślubną a Ty mu powiesz,kochanie ale ja już nie jestem dziewicą.A on będzie miał przed Sobą ten widok jak to ktoś już cię "dziabnął" :).Poza tym dziecko to nie pasożyt więc nie rozumiem w tej chwili Ciebie,moge mieć tylko nadzieje że przemyślisz to co zrobiłaś i nie popełnisz więcej czegoś tak głupiego,pozdrawiam.

#4 Zadra

Zadra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • MiejscowośćBydgoszcz

Napisano nie, 12 maj 2013 - 01:31

Każdy niezabezpieczony stosunek niesie ze sobą ryzyko ciąży, choć miej świadomość tego, że w tym wieku okres może Ci się spóźniać.

Jeżeli będzie Ci się spóźniał powyżej 2-3 dni możesz wykonać test ciążowy. Nowe testy już będą w stanie wykryć ciążę. Pozdrawiam!

Penum: nie spamuj już tą nocą poślubną - ludzie przed ślubem o intymności też rozmawiają, a większość z nich uprawia także seks przed ślubem. Grunt aby do tego podchodzić odpowiedzialnie.
Jak mi nie dadzą - ukradnę. Dostanę to czego pragnę!

#5 yaoi

yaoi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano nie, 12 maj 2013 - 07:55

Wyświetl postUżytkownik Penum dnia sob, 11 maj 2013 - 19:59 napisał

Jeżeli jest prawiczkiem to bywały i takie sytuacje że nawet nie wszedł facet a już doszedł po wpływem podniecenia,to że nie wie czy doszedł czy nie tego nie rozumiem no ale cóż.Jeśli chodzi o miesiączke to w wieku 15 lat masz ją jeszcze niereguralną i może Ci się spóźniać nawet o 2 tyg.Więc nie powinnaś się tym martwić.Powinnaś się lepiej martwić swoim postępowaniem bo nie być dziewicą w wieku 15lat to jest czysta patologia.Na prawdę zastanów się nad Sobą i nad tym co robisz,bo sama widzisz że mogą być tego bardzo duże konsekwencje,szanuj się dziewczyno...I teraz co?Kiedyś poznasz faceta,wezmiesz z nim ślub i będziecie chcieli jakoś uczcić tą wieź w noc poślubną a Ty mu powiesz,kochanie ale ja już nie jestem dziewicą.A on będzie miał przed Sobą ten widok jak to ktoś już cię "dziabnął" :).Poza tym dziecko to nie pasożyt więc nie rozumiem w tej chwili Ciebie,moge mieć tylko nadzieje że przemyślisz to co zrobiłaś i nie popełnisz więcej czegoś tak głupiego,pozdrawiam.
Zrozumiałam już wcześniej gdy to się stało dlatego to przerwałam. Chodzi o to, że zrobiłam to pod wpływem chwili. Nigdy nie chciałam stracić dziewictwa w takim wieku, ale też nie wydaje mi się, że czekałabym z tym do ślubu. Przynajmniej nie zrobiłam tego z byle kim... Być może to dość naiwnie brzmi, ale ja serio kocham mojego chłopaka i jesteśmy ze sobą prawie rok.

#6 Guest_Misiek_*

Guest_Misiek_*
  • Guests

Napisano nie, 12 maj 2013 - 11:32

Skoro nie chcesz byc w ciazy to zabezpieczenia niech szanowny Chłopak nosi z sb bac ty..
Yy Pasożytem to i ty byłas kilka lat temu jak cie mamusia nosiła ..
I sadzie ze nie nazawał Cie tak,jak to ty teraz mówisz ..

#7 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 1997 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano nie, 12 maj 2013 - 11:39

Wyświetl postUżytkownik Misiek dnia nie, 12 maj 2013 - 11:32 napisał

Yy Pasożytem to i ty byłas kilka lat temu jak cie mamusia nosiła ..
I sadzie ze nie nazawał Cie tak,jak to ty teraz mówisz ..

Jak ktoś się nie zabezpiecza to potem ma tak jak to jest powiedziane takiego małego "Pasożyta"
Dziewczyno dziecko to nie jest żaden pasożyt..
A jeżeli chcesz seks uprawiać to chociaż ponoś za to jakieś konsekwencje..
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#8 Kinga.

Kinga.

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • MiejscowośćRadlin

Napisano nie, 12 maj 2013 - 13:06

Ok, chwila zapomnienia itd., ale jeśli nie chcesz być w ciąży to się zabezpieczajcie. A dziecko to nie jest żaden pasożyt, nawet jeśli jest to niechciana ciąża to nie można mówić o dziecku pasożyt, to nie jego wina, ze jego rodzice są nieodpowiedzialni. A co do miesiączki to w tym wieku spóźniona miesiączka nie musi od razu być oznaka ciąży, wiem to nawet z własnego doświadczenia  bo mi samej się ostatnio często spóźnia i po 2 tygodnie, jest to wywołane u mnie stresem, z tym że ja w 100% mogę wykluczyć ciążę. Spóźniający się okres może być także wynikiem jakiejś choroby, ale głównie w tym wieku jest to spowodowane albo stresem, albo tym ze miesiączki nie są regularne. Pozdrawiam i mam nadzieję że przestaniesz myśleć o dzieciach jak o pasożytach.

#9 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano nie, 12 maj 2013 - 15:04

Skąd mamy to wiedzieć? Kup test. Z mojego punktu widzenia prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży jest znikome.

#10 szymas

szymas

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano wto, 14 maj 2013 - 07:17

Dlatego jestem za tym żeby jakieś wychowanie seksualne, seksualne a nie w rodzinie było już w podstawówce. Młode siksy, którym chciało się rozłożyć nogi bo myślą że są dorosłe a swojego ciała nie znajaą  nie zadawały takich pytań.

#11 Qwhy

Qwhy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano wto, 14 maj 2013 - 17:23

Wyświetl postUżytkownik Penum dnia sob, 11 maj 2013 - 19:59 napisał

nie być dziewicą w wieku 15lat to jest czysta patologia.Na prawdę zastanów się nad Sobą i nad tym co robisz,bo sama widzisz że mogą być tego bardzo duże konsekwencje,szanuj się dziewczyno...I teraz co?Kiedyś poznasz faceta,wezmiesz z nim ślub i będziecie chcieli jakoś uczcić tą wieź w noc poślubną a Ty mu powiesz,kochanie ale ja już nie jestem dziewicą.A on będzie miał przed Sobą ten widok jak to ktoś już cię "dziabnął" :)
To że ty masz takie poglądy to nie znaczy że każdy musi mieć, seks to naturalny instynkt, facet ma zapotrzebowanie i to normalna sprawa że chce się kochać, może nie popieram stosunku w wieku 15 lat ale to nie znaczy że mam czekać do ślubu, i naprawdę myślisz że facet podczas nocy poślubnej będzie prawiczkiem? Za dużo kościoła i idiotycznych poglądów twoich rodziców którzy pewnie ci tak mówią a sami uprawiali seks przed ślubem.
Co do tematu to twój chłopak nigdy się nie masturbował? Przecież jakby doszedł to by o tym wiedział, chyba że ma penisa wielkości wykałaczki.

#12 secreto

secreto

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Numer GG:47767023
  • MiejscowośćŁódź

Napisano wto, 21 maj 2013 - 10:21

Kup test to się dowiesz. Zresztą jak można nie wiedzieć czy facet doszedł, czy nie? Martwisz się teraz, bo ty i twój chłopak jesteście bardzo nieodpowiedzialni w tych kwestiach, nie przygotowani i nie gotowi psychicznie, co wynika z twojej wypowiedzi. Mogę jedynie współczuć.

#13 niezdecydowanekiwi

niezdecydowanekiwi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano sob, 17 sie 2013 - 13:40

jak możesz nazywać dziecko "pasożytem" ?:|  potem się dziwić, że 14 latki rodzą dzieci, jak nie mają bladego pojęcia o takim czymś jak zabezpieczenie.

#14 Abunair

Abunair

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Numer GG:24898408

Napisano sob, 17 sie 2013 - 19:42

Jak wszedł, to bycie prawiczkiem jest już dla niego faktem dokonanym-to raz :P Drugi raz, może akurat ta uwaga jest już zbędna, ale jak jesteś już taka dorosła i tak szybko pozwoliłaś sobie na tą chwilę zapomnienia, mogłaś pomyśleć o tym wszystkim wcześniej i zadbać o to, aby twój chłopak posiadał jakieś zabezpieczenie, a najlepiej byłoby, jakbyś w ogóle z tym wszystkim poczekała, bo ty po prostu emocjonalnie jesteś zwyczajnie niedojrzała. Okres może ci się spóźniać też dlatego, że dopiero od 16 roku życia staje się regularny, ale to nie zmienia faktu,  że nawet po pierwszym razie już możesz być w ciąży, więc po prostu (i tu będzie dla ciebie naprawdę ciężki krok) najlepiej by było, abyś opowiedziała o wszystkim swojej rodzicielce o swoich wątpliwościach, z pewnością będzie zszokowana, ale ochłonie i potem pewnie zapisze cię do swojego ginekologa, aby potwierdził obecność ciąży bądź stwierdził jej brak. Jeśli ciąży nie będzie-będziesz miała szczęście i nauczkę, że czasem warto trochę poczekać, na wszystko jeszcze przyjdzie czas, a jeśli będzie, to z pewnością twoje życie się zmieni, jeśli masz rodziców w sile wieku i w dalszym ciągu nie będziesz czuć się matką, to jest szansa, że twoi rodzice zaadoptują twoje dziecko, a ty formalnie w papierach byłabyś jego siostrą i problem wtedy w pewnym sensie znika, drugie wyjście, ale to już takie ostateczne, oddanie małego/małej do domu dziecka, jeszcze nie jesteś pełnoletnia i to będzie zależało od rodziców. Aborcja nie wchodzi w grę, dziecko nie pasożytem, żeby go usuwać, tylko póki co mikroskopijną wersją człowieka, która wkrótce się w niego przeobrazi. Musisz podjąć odpowiedzialność. Póki co pogadaj z mamą.

#15 anka8

anka8

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano pon, 19 sie 2013 - 12:45

Pierwszym krokiem, powinno byc zrobienie testu (wiem że do mamy od razu nie pobiegniesz), teraz troszkę za późno na kazania bo już się stało. Jednak nazywanie dziecka pasożytem, które jak sama twierdzisz powstało z miłości to już przesada. Porozmawiaj z chłopakiem skoro tacy dojżali jesteście to on powinien teraz byc z Tobą i Cię wspierać.

#16 /HESHER/

/HESHER/

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano śro, 21 sie 2013 - 16:42

Po pierwsze dziecko to nie pasożyt, tylko Stworzenie, które ma takie samo prawo do życia jak i Ty. Druga sprawa, to nie jest istotne czy doszedł czy nie, ma prawo nie wiedzieć, I możliwe jest też to, żeby zajść w ciąże za pierwszym razem. Ale luz, w wieku 15 lat okres jest jeszcze nieregularny, więc nie ma co się przejmować. Ale powinnaś myśleć co robisz, bo Twoja "chwila uniesienia", musiała trwać, skoro aż do takich rzeczy doszło.

#17 Idealna

Idealna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 470 postów

Napisano pią, 23 sie 2013 - 01:37

Jak czytam niektóre posty, to ręce mi opadają...
Chyba nie mam do powiedzenia nic więcej na ten temat, moi poprzednicy już powiedzieli wszystko.

#18 Guest_snajper_*

Guest_snajper_*
  • Guests

Napisano pią, 23 sie 2013 - 11:52

wiesz czym różni się sex od klocków lego? Jak nie To baw się klockami Bo do sexu nie dorosłas. (bezcenna rada starszego kolegi dla mnie. Tobie też się przyda)

#19 teenesa

teenesa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisano pią, 23 sie 2013 - 18:50

yaoi - oj nie dorosłaś Ty jeszcze do niczego nie dorosłaś, skoro nazywasz pasożytem coś co ewentualnie kiedyś będzie dzieckiem,to oznacza tylko jedno - lepiej baw się lalkami,a nie chodź do łóżka z chłopakami i to w wieku 15 lat. Na seks to Ty w takim układzie będziesz miała czas,kiedy dorośniesz i będziesz wiedziała co to oznacza, jakie mogą być konsekwencje i z czym to się "je" .

#20 natusia0509

natusia0509

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • MiejscowośćParyż

Napisano pon, 09 wrz 2013 - 18:18

Kup test ;) sama sprawdź, powodzenia