Skocz do zawartości

Ciąża po pierwszym razie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Meliska

Meliska

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisano śro, 08 sty 2014 - 23:50

wlasnie... jesli nie doroslas do uprawiania seksu to po co to robisz??? kazdy stosunek niesie za soba ryzyko zajscia w ciaze.. dziewczyna powinna byc tego swiadoma.. i sie zabezpieczyc, albo facet powinien o tym pomyslec.. w tym co napisalas moim zdniem jest bardzo male prawdopodobienstwo zajscia w ciaze.. facet chyba wie, kiedy na orgazm??? bez przesady...

#22 Monaaa

Monaaa

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Numer GG:48347413
  • MiejscowośćLegnica

Napisano nie, 12 sty 2014 - 15:35

jak Ty się wypowiadasz o dziecku??? dziecko to nie pasożyt.. a jak już to od czego są gumki?? mogłaś się zabezpieczyć, albo po prostu nie robić tego nie mając pewności co do faceta.. idź zrób test ciążowy a później do ginekologa...

#23 Kropka

Kropka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisano wto, 28 sty 2014 - 20:21

Ja normalnie jestem w szoku.Smarkule wypinają tyłki,a później lamentują,bo nie mają pojęcia o co kaman.Po pierwsze trzeba poznać teorię,następnie coś robić.Ciekawa jestem,skoro ewentualne,przyszłe dziecko nazywasz pasożytem,to jak mówisz na rodziców.Chyba,że rodzice nazywają Cię pasożytem,to w takim układzie wszystko jasne-Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

#24 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano śro, 29 sty 2014 - 22:58

Użytkownik szymas dnia wto, 14 maj 2013 - 07:17 napisał

Dlatego jestem za tym żeby jakieś wychowanie seksualne, seksualne a nie w rodzinie było już w podstawówce. Młode siksy, którym chciało się rozłożyć nogi bo myślą że są dorosłe a swojego ciała nie znajaą  nie zadawały takich pytań.
Wychowanie seksualne niby jest w szkole, ale nic sensownego i przydatnego się na nim nie robi. Taka prawda.

#25 Trace

Trace

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano śro, 14 maj 2014 - 19:21

"PASOŻYT" brak mi słów...

#26 Trace

Trace

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano śro, 14 maj 2014 - 19:24

"PASOŻYT" brak mi słów..

#27 Ew411

Ew411

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pią, 06 cze 2014 - 11:24

Nie wierzę w to co napisałaś Dziewczyno... Dziecko ma być pasożytem? Zastanów się co piszesz bo kiedyś będziesz bardzo pragnęła tego dziecka... Dla mnie nie jesteś gotowa na współżycie ze swoim Chłopcem, bo skutkiem seksu jest ciąża nawet może się to zdarzyć jak będziesz się zabezpieczać...

#28 Julka

Julka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • MiejscowośćToruń

Napisano pon, 15 gru 2014 - 20:10

Snajper bingo! "wiesz czym różni się sex od klocków lego? Jak nie To baw się klockami Bo do sexu nie dorosłas. (bezcenna rada starszego kolegi dla mnie. Tobie też się przyda)"

sama bym lepiej tego nie napisała! Dziewczyno trzymaj sie z daleka od seksu jeśli nie jesteś swiadoma jego konsekwencji tym bardziej pisząc o dziecku PASOŻYT... zastanów się! bo szczerze? życzyłabym Ci takiego "pasożyta" żebyś zrozumiała na czym polega życia, bo widocznie nikt Cię nie uświadomił.. albo i nie, bo tylko szkoda dziecka, jakby miało miec TAKĄ matkę..

#29 Guest_snajper_*

Guest_snajper_*
  • Guests

Napisano pon, 15 gru 2014 - 20:43

Użytkownik Julka dnia pon, 15 gru 2014 - 20:10 napisał

Snajper bingo! "wiesz czym różni się sex od klocków lego? Jak nie To baw się klockami Bo do sexu nie dorosłas. (bezcenna rada starszego kolegi dla mnie. Tobie też się przyda)"

sama bym lepiej tego nie napisała! Dziewczyno trzymaj sie z daleka od seksu jeśli nie jesteś swiadoma jego konsekwencji tym bardziej pisząc o dziecku PASOŻYT... zastanów się! bo szczerze? życzyłabym Ci takiego "pasożyta" żebyś zrozumiała na czym polega życia, bo widocznie nikt Cię nie uświadomił.. albo i nie, bo tylko szkoda dziecka, jakby miało miec TAKĄ matkę..

Czego wymagasz....

#30 meissa

meissa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano śro, 15 lip 2015 - 14:30

Co się stało, to się nie odstanie i bez sensu teraz linczować dziewczynę.Fakt nie było to najmądrzejsze zachowanie ale cóż... Może da jej to nauczkę przyszłość. Po pierwsze poszukaj sobie informacji o tym kiedy zrobic test ciążowy. Potem go sobie zrób, poczekaj na wyniki i nie panikuj. Jeśli pojawią sie dwie kreseczki zgłoś się natychmiast do lekarza.

#31 cukiereczka

cukiereczka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano czw, 10 sie 2017 - 22:35

pasozyta? widac ze jestes mloda i zupelnie nie gotowa na seks... moja droga seks bez zabezpieczen moze rownac sie ciazy.. skoro czujesz sie na tyle dorosla by to robic ta badz tez na tyle dorosla by byc odpowiedzialna i zabezpieczaj sie.. proponuje tabletki antykoncepcyjne belara bo maja malo hormonow i nie powoduja skutkow ubocznych