Skocz do zawartości

Jak poradzić sobie ze stresem i nerwami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 A.w.fxxx

A.w.fxxx

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano czw, 11 sty 2018 - 15:41

Cześć ;( Mam rocznikowo 14 lat. Przeszłam juz troche sporo jak na swoj wiek, pogrzeb mamy, brata, dziadka, bracia pod wpływem narkotyków, ojciec pije, siostra niepełnosprawna z dzieckiem... Otóż tak: Tata pracuje w Niemczech, ja zostaje w domu z siostrą, ona krzyczy na mnie codziennie nawet bez powodu, coś zrobi dziecko to oczywiście na mnie jest krzyk, codziennie slysze krzyki, pare dni temu oszukała mnie moja najlepsza przyjaciolka po 11 latach przyjazni co skończyło sie zerwaniem kontaktu, czuje sie samotna i odrzucona nie mam juz nikogo oprocz przyjaciol przez internet czuje sie straszne a nie chce sie ciąć bo to wiecej bólu na przyszłość. Tak dawno nikt mnie nie przytulał, nie mam z kim rozmawiac, nie mam komu sie zwierzyć z problemów... Codziennie musze udawac że jestem szczesliwa a nie jestem chciałabym z kims porozmawiać ale nie potrafie zaufać, chodzilam do psychologa, wygadalam sie ze wszystkiego a Pani psycholog powiedziala wszystko siostrze a ona potem sie do mnie czepiała że klamie dookoła ale to byla szczera prawda... Teraz juz sama nie wiem jak mam se radzic z tym wszystkim... Czy sa jakies sposoby by jakos sobie z tym poradzić?